דף הבית // סיפורי לקוח

סיפורי לקוח

חיסכון בזמן ויכולת מעקב וניהול פרויקט - רישיון עסק
לצוות נתיבי הקמה שלום,
ברצוני להודות לכם על הטיפול בהגשת הבקשה לרישיון עסק עבור חניון הרכבת בתל אביב.
העבודה איתכם ועם עידו בפרט שניהל את ההגשה נעשתה בצורה טובה מאוד.
זוהי הפעם הראשונה שאנו מוציאים החוצה את נושא הגשת הבקשה בשל חוסר זמן וחוסר יכולת לעקוב על השינויים בעירייה.
עידו עשה עבודה נהדרת. בחור נמרץ וענייני.
שמח על שיתוף הפעולה הראשוני ומניח שנשתף פעולה גם בעתיד.
תודה לכם על השירות!
יוסי ביטון, מנהל תפעול (2015)
סנטרל פארק
הבנה מעמיקה של מכלול ההיבטים והצרכים
"חברת נתיבי הקמה פועלת במגוון רחב של תחומים עבור פז, ביניהם: תיאום תכנון וקידום הליכים של שינוי ייעוד, היתרי בניה, חוות דעת תכנונית של מומחה, בדיקות היתכנות של מקרקעין ועוד.
ההיכרות רבת השנים של חברת נתיבי הקמה עם צרכיה הייחודיים של חברת פז, לצד היכולת לקדם בו זמנית תהליכים שונים ומורכבים בתחום התכנון ורישוי הבניה, מספקים מענה רחב, מקצועי ושוטף לחטיבה שלנו ולחברה בכללותה. לנתיבי הקמה הבנה מעמיקה של מכלול ההיבטים הקשורים לפעילות השוטפת, לצד הסתכלות רחבה, הלוקחת בחשבון לא רק משמעויות תכנוניות, אלא גם השפעות תפעוליות, משפטיות וקנייניות, בטווח המיידי והארוך.
חברת נתיבי הקמה ניהלה בהצלחה פרויקטים חשובים, בהם: הקמת תחנת תדלוק חדשה בעיר מודיעין, שיפוץ תחנת הדלק בסביון, שדרוג תחנת מקווה ישראל בחולון, שדרוג תחנות הדלק במרכז הירידים, הוספת מתקנים ושימוש חורג בתחנת הדלק בקדימה, הופעה בהליכים משפטיים הקשורים בתכנון ורישוי וביצוע בדיקות היתכנות של אתרים רבים ברחבי הארץ."
אשר שמיר, לשעבר סמנכ"ל ומנהל חטיבת עסקים ונדל"ן (2011)
פז חברת נפט בע"מ
יכולות ניהול, הנעה וקידום הליכים מהיר ומקצועי
"את חברת נתיבי הקמה הכרתי באקראי וזימנתי אותם לפגישת היכרות. במהלך הפגישה הצגתי בפניהם הליך רישוי שבאותה העת טופל על ידי חברתנו. במהלך הפגישה הועלו כמה כיוונים אפשריים להנעת ההליך. בעקבות הליווי של חברת נתיבי הקמה הסתיים הפרויקט בתוצאה משביעת רצון. מאז ממשיכה חברת נתיבי הקמה לפעול בתחום הרישוי בחברתנו, ומנהלת עבורנו מגוון פרויקטים, בהם: טיפול בהיתרי בנייה, רישיונות עסק, תיאומים מול הרשויות, תב"ע וניהול וליווי הליכי רישום בטאבו.
במהלך היכרותי עם פעילות נתיבי הקמה התרשמתי מהיכולת הניהולית של הליכי הרישוי והתיאום התכנוני, תוך מתן הכוונה, ייעוץ והצגת כל ההשלכות התכנוניות לטווח הקצר והארוך. ריכוז הפרויקטים וקבלת עדכונים שוטפים ומהימנים מחברת נתיבי הקמה, הן בכתב והן בפגישות יזומות, מספק יכולת שליטה טובה בפרויקטים. אנשי החברה זמינים ונגישים לכל מקום ובכל זמן על מנת לפתור, לתאם ולקדם את הפרויקטים שתחת טיפולם".
גיל מעין, סמנכ"ל אגף לוגיסטיקה (2013)
הראל חברה לביטוח
חברת נתיבי הקמה = מענה רישויי מיטבי
לפני כשלוש שנים, כתוצאה מעומס פעילות רישויית בחברה, חיפשתי עזרה בנתינת מענה בתחום, באחד מאתרי חברת טבע בארץ בנושא של רישיון עסק.
פגשתי במשרדינו את אחת ממנהלות הפרויקטים של חברת נתיבי הקמה והתוודעתי לעבודתה של החברה, ולידיעה שהיא כבר מלווה אתר אחר שלנו בתהליך של היתר בנייה.
לאחר בדיקה קצרה החלטתי גם אני לתת לה הזדמנות, ונוכחתי מהר מאוד שיש לי עסק עם חברה שכל אחד מאנשיה מכיר לעומק את תהליכי הרישוי, על כל מורכבותם, ויודע לנווט במקצועיות ובנחישות את אותם תהליכים. מעבר לכך – המימד האנושי שהוא מהחשובים בתהליכים אלה – מקבל את ביטויו באופן המשמעותי והברור מול הבירוקרטיה הישראלית ומולנו, כלקוח.
בשנה האחרונה,כתוצאה מאותה התקשרות מוצלחת, הועבר לחברת נתיבי הקמה הטיפול המלא באחד מאתרי החברה, הכולל טיפול במספר היתרי בניה ות.ב.ע חדשה.
מבחינתי, בתחום זה – הביטוי "עזר כנגדו" הולם בדיוק את העבודה המשותפת שלנו, ואני מאחל לכולנו המשך עבודה פורייה ומוצלחת.
דרור שוורץ, מנהל רישוי (2014)
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ
יעילות ללא "קיצורי דרך"
"חברת תנובה מתאפיינת, בין היתר, בפעילות ענפה בתחום הרישוי וניהול הנכסים, ובמסגרת תפקידי אני פוגש רבות מן החברות העוסקות בתחום. במפגש עם חברת נתיבי הקמה גיליתי גישה שונה לטיפול בתחום רישוי הבניה ורישוי עסקים "המאמינה" ביושר ומקצועיות שבזכותם מגיעים למהירות ויעילות, ללא "קיצורי דרך". עיקרי גישה זו היו: דיווח מקיף ושליטה מלאה בכל התהליכים המתבצעים בפרויקט בו-זמנית, לצד קידום מתמיד של הפרויקט עד לסיום הליך קבלת הרישיון. כל אלה הביאו, להרחבת העבודה המשותפת עם נתיבי הקמה גם במסגרת חברות הבנות של תנובה, ואף בקרב חברות הפועלות בנכסיה"
אלון דה-ליאו, לשעבר מנהל נכסים (2008)
קבוצת תנובה