שלושה דברים שחייבים לדעת על הליכי רישוי וסטטוטוריקה

שלושה דברים שחייבים לדעת על הליכי רישוי וסטטוטוריקה. בואו ננסה להבין מה זה רישוי בניה? מה זה סטטוטוריקה? איך מנהלים הליכי רישוי וסטטוטוריקה? היום נדבר על זה. יגאל צ'ודנר, מייסד ומנכ"ל חברת נתיבי הקמה-המומחים לניהול הליכים סטטוטוריים מדבר על שלושת הההיבטים החשובים בתחום.

 

שלושה דברים ביחד ובנפרד אנחנו צריכים לדעת כשמדברים על הליכי רישוי וסטטוטוריקה. קיצור לוחות זמנים נובע מכל מה שאנחנו עושים. הוא חלק אינטגרלי מהתהליך. תב"ע, היתר, טופס 4, תעודת גמר. אם הגענו לשלב שבו אין תוצאה כתוצאה מתהליך העבודה שלנו ולוח הזמנים לא מתקצר, חבל על הזמן. דבר שני זה תיעוד. כל דבר חייב להיות מתועד. אחרת אנחנו לא נדע מה השלב הבא ומה נעשה בעבר. ההליכים הם מאוד מאוד ארוכים ואי אפשר להסתמך על הזיכרון. הנושא האחרון, הגנה על הפרוייקט תוך כדי הקפדה על תכנית הבניה, מבלי לחרוג ממה שאושר. כעושים הכל באישור. אנחנו מוגנים מהתראות, מההליכים פליליים, מחריגות בניה.

 

שלושה דברים שחייבים לדעת על הליכי רישוי וסטטוטוריקה. לסיכום. נתיבי הקמה עוסקים בהליכי רישוי וסטטוטוריקה משנת 2004. הניסיון שצברנו מול מאות פרוייקטים במשק מעניק לכם כלים שמבטיחים לכם תוצאות בזמן אמת. נשתף בכלים שמבטיחים את הצלחת הפרויקט, מייצרים ודאות, מייצרים את כל מה שניתן על מנת להתחיל פרוייקט ולסיים אותו בזמן שנקבע, ללא עיכובים מיותרים. שווה לעקוב אחרינו, גם באתר נתיבי הקמה וגם ברשתות החברתיות.

עקבו אחרינו
שתף

כן, אני רוצה לשתף אתגר מקצועי

צור קשר